היתרונות בשתלים דנטליים

חיוך טבעימספר גדול והולך של אנשים הסובלים מבעיות בשיניים ובפה בוחרים בשתלים דנטליים כפתרון לאובדן שיניים כתוצאה מזקנה, מחלות חניכיים או תאונות. גם אם במהלך החיים שמרתם על היגיינת הפה, ערכת בדיקות שיניים תקופתיות אצל רופאי שיניים וניסית ככל יכולתך לשמור על השיניים שניתנו לך, בין אם מדובר בגנטיקה או בתזונה או באורח חיים מתישהו תגיע למצב של אובדן שיניים. לאחר אובדן השיניים תוכל לבחור בין שתי אפשרויות עיקריות – הראשונה היא שיניים תותבות והשנייה היא שתלים דנטליים. כפי שציינתי המגמה של השנים האחרונות הן בשל המחיר, הנראות והיכולות הפונקציונליות היא הבחירה בשתלים דנטליים ואנסה לפרט כאן מדוע.

עמידים ואמינים

אף אחד לא נהנה ללכת לרופא השיניים פעם אחר פעם עם אותה בעיה. למעשה החוויה אצל רופא השיניים גורמת לרובנו להימנע מביקור עתידי אצלו ככל הניתן. לכן חשוב לנסות ולמצוא פתרון של קבע לבעיה של אובדן שן. השתלת שיניים היא אולי אחד הפתרונות הטובים והקבועים ביותר שיש. שתלים אלה נראים בדיוק כמו השיניים הטבעיות שלך. עם זאת, הם נוצרים מחומר עמיד בכדי להבטיח כי אינך חווה את אותן בעיות שיניים כמו בעבר. ביסודו של דבר, שתלים אלה עמידים לאורך זמן ובו בזמן הם אמינים. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהשתלים לא ירקבו או יפגמו. אין זה אומר שלא תצטרך להמשיך לשמור על שגרת היגיינת הפה שלך או על הביקורים התקופתיים אצל רופא השיניים אך המצב הדנטלי שלך ישתפר לאין ערוך.
לקריאה נוספת – https://bicon.co.il/%d7%a9%d7%aa%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9e%d7%97%d7%95%d7%a1%d7%a8%d7%99-%d7%a2%d7%a6%d7%9d/ 

חיוכים מסנוורים ודיבור ברור יותר

סיבה הנוספת מדוע שתלים מהווים פיתרון אידיאלי היא העובדה שהם מספקים לך מראה טבעי. ברוב המקרים תרגיש שוב שלם והביטחון העצמי יחזור אליך. תוכל לחייך מול אנשים מבלי להרגיש לא נעים בגלל כמה שיניים פגומות. השתלים יראו טבעיים לחלוטין ובמקרים רבים יראו טוב יותר מאשר השיניים המקוריות. השלמת השיניים גם תצמצם את החללים בין השיניים הקיימות ולכן אופן הביטוי של צלילים מסוימים בדיבור יחזור להיות כפי שהיה.

לקריאה נוספת – https://hasharon-post.co.il/hpnews/83123

שתלים אינם נרקבים והם קלים לניקוי

למרות שאחרי גיל שלושים רובנו כבר חשופים פחות לעששת ומתמודדים לרוב יותר עם מחלות חניכיים, עדיין עם שתלים אין מה לחשוש לחלוטין מעששת בשל החומר העמיד שהמם הם עשויים המסוגל לעמוד כנגד כל סוג של זיהום או ריקבון. המבנה שלהם כמו גם החומר ממנו הם בנויים מאפשר תחזוקה וניקיון פשוטים ונוחים.